Як це працює

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Що входить до складу робіт.

Редагування, тобто зміна змісту сторінки сайту (веб-сторінки) може мати на меті як додавання або оновлення інформації на сторінці, так і покращення її візуального сприйняття відвідувачем.

Зазвичай, інформація на веб-сторінках розміщується у вигляді блоків, таких як блок тексту, блок тексту з картинкою, блок заголовка, блок таблиці, блок контактної інформації тощо.

В процесі редагування веб-сторінки виконуються роботи як по зміні текстів і обробці картинок, так і по HTML-форматуванню і CSS-стилізації змісту (контенту) сторінки. В результаті цих робіт на веб-сторінці и появляется обновленный или полностью новый блок. Как правило, такой блок имеет размеры примерно равные величине одного экрана компьютера. Прокручивая веб-страницу на экране, пользователь видит следующий блок и т.д.

Как определяется цена.

Стоимость работ по редактированию веб-страниц определяется их объемом, т.е. количеством блоков на странице, которые нужно изменить.

Безусловно, при таком способе определения цены возникают ошибки в мелких деталях как в плюс, так и в минус, зато при подсчете общего бюджета работ эти ошибки взаимно компенсируются и сам процесс подсчета значительно упрощается.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]